RODZINNE PODRÓŻE


DOSKONAŁY WÓZEK REVOLUTION PRO  DLA AKTYWNEGO RODZICA! http://www.nataliagacka.pl/img/685_gallery_thumb.jpeg

Jestem uzależniona od aktywności fizycznej i nie wyobrażam sobie życia bez sportu na świeżym powietrzu. W chwili kiedy dowiedziałam się, że zostanę mamą od razu rozpoczęłam poszukiwania nie tylko klasycznej wyprawki dla mojego synka ale również wózka sportowego. Szukałam długo, testowałam różne modele i nareszcie znalazłam idealny sprzęt do moich treningów w terenie. Wózek który wybrałam jest przystosowany do jazdy po nierównej nawierzchni i większej prędkości, istnieje możliwość przełączenia trybu miejskiego na sportowy poprzez zablokowanie przedniego koła. Posiada 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa i wielopozycyjne oparcie więc nie ma problemu, z drzemką synka w trakcie mojego cardio. Mogę zatem wykonywać marszobiegi po lesie czy zasuwać na rolkach a mój mały pasażer ma cały czas zapewniony komfort i bezpieczeństwo.
Poza tym mam fajny przybornik, do którego zmieści się bidon, butelka dziecka, telefon czy klucze

 

Wózek REVOLUTION PRO:

https://www.britax-roemer.pl/wozki/wozki-spacerowe/revolution-pro/1930.html

Przybornik:

https://www.britax-roemer.pl/akcesoria-wozki/przybornik-do-wozka/2000012220.html

 


 

NAJLEPSZY TOWARZYSZ RODZINNYCH PODRÓŻYhttp://www.nataliagacka.pl/img/685_gallery_thumb.jpeg

 

 

Odkąd zostałam mamą zaczęłam bacznie zwracać uwagę na dosłownie wszystko, co mnie otacza. W związku ze specyfiką pracy, jaką wykonuję i tego, że często jeżdżę autem, stało się dla mnie bardzo istotne zapewnienie bezpieczeństwa synkowi, który wielokrotnie towarzyszy mi w Odkąd zostałam mamą zaczęłam bacznie zwracać uwagę na dosłownie wszystko, co mnie otacza. W związku ze specyfiką pracy, jaką wykonuję i tego, że często jeżdżę autem, stało się dla mnie bardzo istotne zapewnienie bezpieczeństwa synkowi, który wielokrotnie towarzyszy mi w podróży. Jeszcze będąc w ciąży rozpoczęłam poszukiwania najlepszego fotelika dla dziecka. Najwięcej pozytywnych opinii usłyszeliśmy z mężem o marce Britax Römer, dlatego też pierwszy fotelik, w jaki wyposażyliśmy auto był właśnie tej marki. Miał on opcję wpinania do stelaża wózka, co było ogromnym dla mnie ułatwieniem w przemieszczaniu się.


Mój synek jednak wyrósł z niego, co więcej stał się bardziej aktywny i zainteresowany otoczeniem podczas jazdy autem, dlatego też postanowiłam poszukać kolejnego odpowiedniego fotelika tej marki ze względu na dobre doświadczenia z pierwszym modelem. W świadomości miałam jednak nie tylko zapewnienie wygody dziecku, ale przede wszystkim utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. W związku z czym wybrałam model DUALFIX I-SIZE. Jakie są moje odczucia? A mianowicie dzięki funkcji obrotu o 360 stopni z łatwością mogę zmienić pozycję ułożenia dziecka i ustawić fotelik tyłem lub przodem do kierunku jazdy, gdy dziecko osiągnie odpowiedni wiek i wzrost. Dodatkowo, dzięki możliwości obrotu fotelika w bok w kierunku drzwi, umieszczanie i zapinanie mojego malucha jest bardzo proste. Fotelik posiada 12 pozycji odchylenia w ustawieniu przodem bądź tyłem do kierunku jazdy, w tym ergonomiczna pozycja leżąca dla noworodków i powiększona przestrzeń na nogi dla większych dzieci. Razem z Oskarkiem jesteśmy bardzo zadowoleni i za każdym razem czerpiemy wiele radości ze wspólnej podróży.

Zapraszam do obejrzenia filmiku ukazującego podróżowanie oczami dziecka:

https://www.youtube.com/watch?v=glRGtiChgqY

Więcej informacji znajduje się na stronie www.britax-roemer.pl