Trening bez wady wzroku

Jeśli zmagasz się z wadą wzroku, męczą Cię treningi w okularach czy soczewkach, dowiedz się więcej o najnowszej metodzie korekcji wzroku Lentivu w klinikach okulistycznych Optegra.

My to sprawdziliśmy – poznaj historię Maćka, sportowca, trenera i mojego partnera.

 

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.optegra.com.pl

 

13.07.2016 - HISTORIA SPORTOWCA Z WADĄ WZROKU CZ. 1

Większość życia spędził na salach treningowych, uprawiał wspinaczkę górską, sporty siłowe oraz sztuki walki. Sport to jego sposób na życie, jednak stwierdzona kilka lat temu wada wzroku utrudniła mu uprawianie swojej pasji.

Zapraszam Was do zapoznania się z historią Maćka, mojego trenera i partnera życiowego. Wkrótce film o tym, jak można pozbyć się wady wzroku dzięki najnowszemu zabiegowi korekcji wzroku Lentivu, dostępnemu w klinikach okulistycznych Optegra.

 

 

14.07.2016 - HISTORIA SPORTOWCA Z WADĄ WZROKU - CZ. 2 - Badanie przed zabiegami Lentivu

Na dwa dni przed naszym ślubem Maciej poddał się temu zabiegowi w klinice okulistycznej Optegra w Poznaniu. Dzięki Lentivu mój mąż mógł uwolnić się od noszenia okularów i spełnić swoje marzenie o życiu i trenowaniu bez wady wzroku.

Na filmie możecie zobaczyć, jak przebiegają badania kwalifikacyjne do zabiegu oraz konsultacje z lekarzem.
Dowiecie się też więcej o Lentivu od lekarza kliniki Optegra, doktora Jana Grzeszkowiaka.
Zapraszam Was do obejrzenia filmu :)

 

29.09.2016 - HISTORIA SPORTOWCA Z WADĄ WZROKU - CZ. 3 - Zabieg mikrosoczewkowej korekcji wzroku Lentivu

Zobaczcie, jak wygląda zabieg korekcji wzroku Lentivu! Wszystko odbyło się szybko i bez bólu, a Maciek szczęśliwy, już bez wady wzroku, mógł po kilku dniach powrócić do treningów. O bezpieczeństwo zabiegu oraz korzyści dla pacjenta pytamy lekarza kliniki Optegra, dra n. med. Jana Grzeszkowiaka.
Zapraszam do obejrzenia filmu!